Galip Öztürk’ten Arif’e Yardım Eli

Galip Öztürk’ten Arif’e Yardım Eli

Hayırsever İş Adamı Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Çarşamba’da yaşayan engelli bir gence akülü engelli aracı hediye etti.

Öztürk’ün kendisine ulaşarak yardım talebinde bulunan bir vatandaşa yardım elini uzattı. Galip Öztürk, Samsun’un Çarşamba ilçesi Üçköprü mahallesinde ikamet eden özürlü bir vatandaşa akülü engelli aracı hediye etti.

İnşaat İşçisi, iki çocuk babası olan ve 2009 yılında çalıştığı inşaattan düşerek belden aşağısı felç kalan Arif Öztürk(30) 5 yıldır tekerlekli sandalyeye mahkûm olarak hayatını sürdürüyor. Geçirdiği kazanın ardından maddi imkânsızlıklar yaşayan Öztürk, eski ve yıpranmış tekerlekli sandalyesi ile yaşamaya çalışıyordu.

ARAÇ TESLİM EDİLDİ

Galip Öztürk tarafından alınan akülü araç dün Arif Öztük’e teslim edildi. Çarşamba Metro İşletmecisi Cemalettin Durmuş, Türkiye’nin en iyi Otobüs Kaptanı seçilen ve Samsun Metro Turizmde görevli Cengiz Aydın ve Gurup Yetkililerinden Recep Söylemez akülü aracı Arif Öztük’e teslim ettiler. Öztürk yapılan yardımdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Arif Öztürk “Birçok yardım kuruluşuna gittim ama bir çözüm bulamamıştım. Daha sonra bir şekilde Galip abiye ulaştım. Bize yardım edeceğini söylemişti ve sözünüyerine getirdi ve bu yardımı yaptı. Allah ondan razı olsun. Destekte bulunan herkese çok minnettarım, herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.